Hakkımızda

Norfolk kimdir?

Norfolk’ta işleri biraz farklı yapıyoruz. Bağımsız bir marka olmak çoraplarımızın tasarımı ve üreticisi üzerinde tam kontrole sahip olduğumuz anlamına gelir. Bu hem tasarım, hem işlevsellik hem de performans açısından kalabalığın arasından sıyrılan dış mekan, bakım ve spor çorapları tasarlama konusunda bize yaratıcı özgürlük sağlıyor.

 

Tarihimiz

Norfolk, benzer düşünen bir grup insanın tesadüfi bir toplantısından doğdu. Bu grubun tamamı kendi alanlarında uzman ve çorap konusunda tutkuluydu. Kolektif vizyonları, tasarım ve yeniliğe odaklanan bir marka yaratmaktı. Böylece, 2012'de Norfolk doğdu.

 

Neden Norfolk Spor Çorapları Satın Almalısınız?

Spor yaparken artan ayak hareketi seviyesi nedeniyle, sizinle aynı seviyede performans gösterebilecek bir çoraba ihtiyacınız vardır. Burada Norfolk’ta spor çorapları tasarladığımızda, aslında yalnızca çorap tasarlamıyoruz; Ayaklarınız için koruyucu bir zırh katmanı oluşturuyoruz!

 

Norfolk Bakım Çorapları Nelerdir?

Hepimiz yaşlandıkça ayaklarımızda ve bacaklarımızda bir takım rahatsızlıklar ve bu rahatsızlıklara bağlı hareket zorlukları meydana gelebilir. Fonksiyonel çoraplara olan ihtiyacı görünce diyabet, ödem, hassas ayaklar ve ayaklarla ilgili diğer sorunlara yardımcı olmak için farklı özelliklere sahip bir dizi çorap oluşturmak için zaman harcadık.

 

Kalite Tutkumuzdur

Sadece tanınmış ve kendini kanıtlamış üreticilerin en iyi hammaddeleri Norfolk ürünleri haline gelebilir. Yalnızca zorlu test ve onay sürecini başarıyla tamamlayan ürünler Norfolk ailesine dahil olabilir. Bu Norfolk olarak size garantimizdir.